Roztocze Południowe       

Strona Pawła Rydzewskiego

 
 
 

Roztocze Południowe pociąga mnie z dwóch powodów – dlatego, że jest takie piękne i dlatego, że jest takie bezludne. Kwestię piękna uważam za oczywistą i nie ma potrzeby się nad tym rozwodzić. Natomiast „bezludność” jest dziś cechą unikalną, wartością turystyczną na wagę złota. Zadeptane Tatry, tabuny w Bieszczadach, tłumy w Pieninach, itd. Jedynie jeszcze niektóre, mniej dostępne partie Beskidów oferują więcej ciszy i spokoju.

 

Zapraszam!

Strona „Roztocze Południowe” ma charakter niekomercyjny i jest niezależna od jakichkolwiek osób lub instytucji.


Roztoczański szlak rowerowy Green Velo

(ślad GPS: Budzyń - Zwierzyniec - Józefów, Krasnystaw - Józefów i Zwierzyniec - Huta Krzeszowska - w opracowaniu Artura Pawłowskiego)

MÓJ BLOGhttp://www.roztocze.horyniec.net/Pawel_Rydzewski/Blog/Blog.htmlhttp://www.roztocze.horyniec.net/Pawel_Rydzewski/Blog/Blog.htmlshapeimage_2_link_0

To już 18 lat! Od 1999 r. strona zainstalowana była na serwerze w Stalowej Woli. Od września 2007 r. znajduje się na serwerze administrowanym przez kolegów z Horyńca-Zdroju. Funkcjonująca przez lata wersja strony stała się z biegiem czasu staromodna, a także została nieco zaniedbana. Teraz to się zmieniło. Najważniejsze materiały z poprzedniej wersji strony zostały zachowane, zaktualizowane i uzupełnione - znajdują się w menu na górze strony. Natomiast dalszy rozwój tego portalu idzie w kierunku tworzenia nowych stron. Przede wszystkim jest to portal Szlaki Pogranicza, na którym umieszczam najwięcej nowości, a także strona Miejscowości na Roztoczu, także konsekwentnie rozwijany, również dzięki pomocy przyjaciół. Strona Internetowy przewodnik ma natomiast charakter zwięzłego informatora dla turystów i kuracjuszy (horynieckich). Jest przeglądem zagadnień z licznymi odsyłaczami. Zapraszam także na stronę Gazety Horynieckiej, której jestem redaktorem naczelnym. Najnowszym „produktem” jest strona poświęcona roztoczańsko - lubaczowskiej linii kolejowej 101.

Moje strony turystyczne

Warto odwiedzić

Teksty, zdjęcia, mapy i inne ilustracje znajdujące się na tym portalu chronione są prawem autorskim. Wykorzystanie ich w całości lub części do celów innych niż użytek własny, bez zgody autora strony i osób będących autorami części składowych jest naruszeniem prawa autorskiego.