Roztocze i Lubaczów
szlaki pogranicza
trasy roztoczanskie  i lubaczowskie
 
 

Roztocze Południowe i ziemia lubaczowska to sąsiadujące ze sobą krainy. W wydanym w 2009 roku przewodniku pt. Roztocze Południowe (Krosno, Wydawnictwo Arete II) napisałem, iż będą pojawiać się w Internecie aktualizacje książki. W 2015 roku wydałem (jako ebook) II część zaplanowanej serii Szlaki Pogranicza, pt. Ziemia lubaczowska (książka dostępna za darmo w księgarni iBooks Store, online w issuu.com oraz we fragmentach na tej stronie).


 

Zapraszam do dzielenia się opiniami dotyczącymi przewodników oraz nowościami z terenu! Piszcie na adres: roztocze@gmx.com

Teksty, zdjęcia, mapy oraz inne pliki (np. gmx) znajdujące się na tym portalu chronione są prawem autorskim. Wykorzystanie ich w całości lub części do celów innych niż użytek własny, bez zgody autora strony iest naruszeniem prawa autorskiego.

Od wydania części I trochę czasu już minęło i jest co aktualizować. Ponieważ tempo przemian jest szybkie, również II część wymaga już pewnych aktualizacji. Z pewnością - możliwe i wskazane są uzupełnienia obydwu książek. I temu poświęcona jest ta strona.


Zapraszam na mój roztoczański portal internetowy roztocze.pro